ՄՐՑԱՆԱԿԱՅԻՆ ՏԵՂԵՐ ԳՐԱՎԱԾ ՄԱՐԶԻԿ – ՄԱՐԶՈՒՀԻՆԵՐԸ ԵՎ ԹԻՄԵՐԸ

ԱԹԼԵՏԻԿԱ

ԿԱՆԱՅՔ

ՎԱԶՔ 100մ

1ՂԱԶԱՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵՎԱՆԱՁՈՐ
2ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ ՍՈՆԱԿԱՊԱՆ
3ՉՈՊԱՆՅԱՆ ՌՈՒԶԻԿԲԵՅՐՈՒԹ

ՎԱԶՔ 200մ

1ՂԱԶԱՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵՎԱՆԱՁՈՐ
2ԲՈՒԼՂԱԴԱՐՅԱՆ ԳԱՅԱՆԵՎԱՆԱՁՈՐ
3ՉԱԳՐԻՍ ԼԻԼԻԱՆԱԵՐԵՎԱՆ

ՎԱԶՔ 400մ

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
2ՋԱՎԱՐՅԱՆ ՄԵՐԻՎԱՆԱՁՈՐ
3ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԱՆԺԵԼԱՎԱՆԱՁՈՐ

ՎԱԶՔ 3000մ

1ՋԱՎԱՐՅԱՆ ՄԵՐԻՎԱՆԱՁՈՐ
2ԱՎԱԳՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏԵՐԵՎԱՆ
3ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ ՆՈՒԲԱՐՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ

ՀԵՌԱՑԱՏԿ

1ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԼԻԱՆԱԵՐԵՎԱՆ
2ՑԱՊԼԻՆԱ ՍՎԵՏԼԱՆԱԵՐԵՎԱՆ
3ՀԱԽՈՅԱՆ ԷՄՄԱՎԱՆԱՁՈՐ

ԳՆԴԻ ՀՐՈՒՄ

1ՊՈՂՈՍՅԱՆ ՏԱՏՅԱՆԱԵՐԵՎԱՆ
2ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ՌԻԹԱԲԵՅՐՈՒԹ
3ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԳՅՈՒՄՐԻ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

ՎԱԶՔ 100մ

1ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՄԵՐՈՒԺԱՆԿԱՊԱՆ
2ՍԻՄՈՆՅԱՆ ԱՐՏԱՇԳՅՈՒՄՐԻ
3ԱՂԱՍՅԱՆ ԱՐՄԵՆԳՅՈՒՄՐԻ

ՎԱԶՔ 200մ

1ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ՌՈՄԱՆԹԲԻԼԻՍԻ
2ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՎԱՀԵԳՅՈՒՄՐԻ
3ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԵՐԵՎԱՆ

ՎԱԶՔ 400մ

1ՄԱՆԳԱՍԱՐՅԱՆ ԷԴՈՒԱՐԴԹԵՀՐԱՆ
2ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՎԱՀԵԳՅՈՒՄՐԻ
3ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ԱՎԵՏԻՔԵՐԵՎԱՆ

ՎԱԶՔ 1500մ

 

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏԵՐԵՎԱՆ
2ԱՍՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆՄԱՍԻՍ
3ՊՈՂՈՍՅԱՆ ՍԵՐԳԵՅՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ

 ՎԱԶՔ 5000մ

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏԵՐԵՎԱՆ
2ԱՍՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆՄԱՍԻՍ
3ՄԱՄԻԿՈՆՅԱՆ ՀԱՄԱԶԱՍՊԹԲԻԼԻՍԻ

ՎԱԶՔ  4 X 100մ

1ՎԱՆԱՁՈՐ 1
2ՎԱՆԱՁՈՐ 2
3ԿԱՊԱՆ

ՀԵՌԱՑԱՏԿ

1ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՄԵՐՈՒԺԱՆԿԱՊԱՆ
2ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՄԱՐԱՏԿԱՊԱՆ
3ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԳՅՈՒՄՐԻ

  ԳՆԴԻ ՀՐՈՒՄ

1ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԱՐԱՄԵՐԵՎԱՆ
2ԿԱՐԴԱԼՅԱՆ ՎԱՆԻԿՎԱՆԱՁՈՐ
3ՄԵԼԻՔՍԵԹՅԱՆ ՍՈՍԵՐԵՎԱՆ

 ԲԱՍԿԵՏԲՈԼ

ԿԱՆԱՅՔ

1ԵՐԵՎԱՆ
2ԳՅՈՒՄՐԻ
3ԹԵՀՐԱՆ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1ՎԱԼԼԵՅ
2ՍՈՉԻ
3ԳԼԵՆԴԵԼ

 ԹԵՆԻՍ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

ԶՈՒԳԱԽԱՂԵՐ

1ՍՈՖՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ – ԶՈՀՐԱՆՅԱՆ ՀԱՅԿԵՐԵՎԱՆ
2ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱԼԵՔՍԱՆԴՐ – ԲԱԲԱՅԱՆ ԴԱՎԻԹԲԵՅՐՈՒԹ,ԵՐԵՎԱՆ
3ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ – ՀԱԿՈԲՅԱՆ ՀԱՅԿԵՐԵՎԱՆ

ՄԵՆԱԽԱՂԵՐ

1ՍՈՖՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԵՐԵՎԱՆ
2ՀԱԿՈԲՅԱՆ ՀԱՅԿԵՐԵՎԱՆ
3ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱԼԵՔՍԱՆԴՐԲԵՅՐՈՒԹ

  ԿԱՆԱՅՔ

ԶՈՒԳԱԽԱՂԵՐ

1ՍՈՒՔԻԱՍՅԱՆ ՆԱՐԻՆԵ – ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
2ԴԱՎԹՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ – ԱՌԱՔԵԼՈՎԱ ՄԱՐԻԱԵՐԵՎԱՆ
3ՋԱԿԻԵՎԱ ԵԼԵՆԱ – ԲԱԲԱՅԱՆ ՏԱԹԵՎՄՈՍԿՎԱ, ԵՐԵՎԱՆ

ՄԵՆԱԽԱՂԵՐ

1ՍՈՒՔԻԱՍՅԱՆ ՀԵՐՄԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
2ԱՌԱՔԵԼՈՎԱ ՄԱՐԻԱԵՐԵՎԱՆ
3ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԵՐԵՎԱՆ

ԼՈՂ

ԿԱՆԱՅՔ

ԱԶԱՏ ՈՃ  50մ

1ՄԻԽԵԵՎԱ ՅՈՒԼԻԱՆԱԵՐԵՎԱՆ
2ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՍՈՆԱԵՐԵՎԱՆ
3ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՀԻԼԴԱԱԲՈՎՅԱՆ

ԱԶԱՏ ՈՃ  100մ

1ՄԻԽԵԵՎԱ ՅՈՒԼԻԱՆԱԵՐԵՎԱՆ
2ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՍՈՆԱԵՐԵՎԱՆ
3ՆԱՐԻՆՅԱՆ ՍԻԼՎԱՀԱԼԵՊ

ԱԶԱՏ ՈՃ    4 X  50մ

1ԵՐԵՎԱՆ
2ՀԱԼԵՊ
3ԹԵՀՐԱՆ

Բրասս 50մ

1ԱՍԼԱՆՅԱՆ ԷՄՄԱԵՐԵՎԱՆ
2ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻԵՐԵՎԱՆ
3ԱՇԱԿԵՐՏՅԱՆ ՍԻՍԻԼԻԱՀԱԼԵՊ

Բրասս 100մ

1ԱՍԼԱՆՅԱՆ ԷՄՄԱԵՐԵՎԱՆ
2ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻԵՐԵՎԱՆ
3ԱՇԱԿԵՐՏՅԱՆ ՍԻՍԻԼԻԱՀԱԼԵՊ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

ԱԶԱՏ ՈՃ  50մ

1ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ԴՄԻՏՐԻԵՐԵՎԱՆ
2ԴԻՄԻՐՋՅԱՆ ԱԲՐԱՀԱՄՀԱԼԵՊ
3ՆՕՎՇԱԴԵԱՆ ՎԱՐԱԶԹԵՀՐԱՆ

ԱԶԱՏ ՈՃ  100մ

1ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ԴՄԻՏՐԻԵՐԵՎԱՆ
2ՔՈԼՈՅԱՆ ՄԻՔԱՅԵԼԵՐԵՎԱՆ
3ԴԻՄԻՐՋՅԱՆ ԱԲՐԱՀԱՄՀԱԼԵՊ

ԱԶԱՏ ՈՃ  200մ

1ՔՈԼՈՅԱՆ ՄԻՔԱՅԵԼԵՐԵՎԱՆ
2ՆՕՎՇԱԴԵԱՆ ՎԱՐԱԶԹԵՀՐԱՆ
3ԴԻՄԻՐՋՅԱՆ ԱԲՐԱՀԱՄՀԱԼԵՊ

ԱԶԱՏ ՈՃ    4 X  50մ

1ԵՐԵՎԱՆ
2ՍՏԱՄԲՈՒԼ
3ԹԵՀՐԱՆ

 ԲՐԱՍՍ 50մ

1ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ ՎԱՀԵԵՐԵՎԱՆ
2ՍԻՐԵՅԱՆ ՎԱՐԴԱՆԵՐԵՎԱՆ
3ՆՕՎՇԱԴԵԱՆ ՎԱՐԱԶԹԵՀՐԱՆ

ԲՐԱՍՍ 100մ

1ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ ՎԱՀԵԵՐԵՎԱՆ
2ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԵՐԵՎԱՆ
3ՆՕՎՇԱԴԵԱՆ ՎԱՐԱԶԹԵՀՐԱՆ

ՄԻՆԻ  ՖՈՒՏԲՈԼ

1ԵՐԵՎԱՆ
2ՎԱՆԱՁՈՐ
3ԹԵՀՐԱՆ

ՇԱԽՄԱՏ

ԿԱՆԱՅՔ

1ՉԻԹԱԽՉՅԱՆ ՇՈՒՇԱՆԻԿՎԱՆԱՁՈՐ
2ԱՊՐԵՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
3ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՆՈՆԱԱՐՄԱՎԻՐ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1ՌԱՄԱԶՅԱՆ ԱՐՇԱԿՎԱՆԱՁՈՐ
2ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ ԶԱՎԵՆԵՐԵՎԱՆ
3ԲԱԲՈՒՋՅԱՆ ԼԵՎՈՆԵՐԵՎԱՆ

ՍԵՂԱՆԻ ԹԵՆԻՍ

ԿԱՆԱՅՔ

ԹԻՄԱՅԻՆ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

 

1ԵՐԵՎԱՆ
2ՎԱՆԱՁՈՐ
3ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ

ԶՈՒԳԱԽԱՂԵՐ

 

1ՄԱԿԻՆՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵ – ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱՆՆԱԵՐԵՎԱՆ
2ՆԱԶԱՐՅԱՆ ԼՈՒԻԶԱ – ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
3ՆԻԳՈՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ – ԿՐՄԶՅԱՆ ԱՆՆԱՎԱՆԱՁՈՐ

 ՄԵՆԱԽԱՂԵՐ

 

1ՄԱԿԻՆՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
2ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԵՐԵՎԱՆ
3ՆԱԶԱՐՅԱՆ ԼՈՒԻԶԱԵՐԵՎԱՆ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

ԹԻՄԱՅԻՆ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

1ԲՈՒԽԱՐԵՍՏ
2ԵՐԵՎԱՆ
3ԳՅՈՒՄՐԻ

 ԶՈՒԳԱԽԱՂԵՐ

 

1ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՍՄԲԱՏ – ՋԱՎԱԴՅԱՆ ԱՐԱՄԲՈՒԽԱՐԵՍՏ
2ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ – ՄԱԿԻՆՅԱՆ ԵԳՈՐԵՐԵՎԱՆ
3ՉԱԽՈՅԱՆ ԳԱԳԻԿ – ՍՈՒՎԱՐՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳԳՅՈՒՄՐԻ

ՄԵՆԱԽԱՂԵՐ

 

1ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՍՄԲԱՏԲՈՒԽԱՐԵՍՏ
2ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՄՈՒՐԱԴԵՐԵՎԱՆ
3ՋԱՎԱԴՅԱՆ ԱՐԱՄԲՈՒԽԱՐԵՍՏ

ՎՈԼԵՅԲՈԼ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1ԵՐԵՎԱՆ
2ՍԻՍԻԱՆ
3ՎԱՆԱՁՈՐ

 ԿԱՆԱՅՔ

1ԵՐԵՎԱՆ
2ՍԻՍԻԱՆ
3ԱՐԹԻՆ

 ՖՈՒՏԲՈԼ

1ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ
2ԲԱՌՆԱՈՒԼ
3ԵՐԵՎԱՆ