Վերջնական արդյունքներ և ընդհանուր մեդալային հաշվարկ

March 2, 2014

ՏԱՓՕՂԱԿՈՎ ՀՈԿԵՅ

1-ին տեղ                     ՄՈՍԿՎԱ

2-րդ տեղ                     ԵՐԵՎԱՆ

3-րդ տեղ                     ՄՈՆՐԵԱԼ

 

ՍՆՈՈՒԲՈՐԴ

ՈԼՈՐԱՎԱՅՐԷՋՔ

 ԿԱՆԱՅՔ

1-ին տեղ      ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ        Երևան

2-րդ տեղ      ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ ՄԱՐԻԱՆՆԱ            Երևան

3-րդ տեղ      ԲԵՐԲԵՐՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ          Երևան

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1-ին տեղ          ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՅԿ                        Ծաղկաձոր

2-րդ տեղ ՄԻՐԶՈՅԱՆ ԿԱՐԵՆ                                      Ծաղկաձոր

3-րդ տեղ          ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՄՈՆԹԵ           Հրազդան

ՍՆՈՈՒԲՈՐԴ

ՀՍԿԱ ՈԼՈՐԱՎԱՅՐԷՋՔ

ԿԱՆԱՅՔ

1-ին տեղ     ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ         Երևան

2-րդ տեղ      ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ԱՆԻ                              Երևան

3-րդ տեղ    ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ ՄԱՐԻԱՆՆԱ               Երևան

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1-ին տեղ  ԹՈՐՈՍՅԱՆ  ԹԵՎՈՍ                             Հրազդան

2-րդ տեղ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՅԿ                    Ծաղկաձոր

3-րդ տեղ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՄՈՆԹԵ                Հրազդան

 

ԼԵՌՆԱԴԱՀՈՒԿԱՅԻՆ ՍՊՈՐՏ

ՈԼՈՐԱՎԱՅՐԷՋՔ

ԿԱՆԱՅՔ

1-ին տեղ           ԲԱՐԲԱՐՅԱՆ  ԹԱՄԱՐԻ                   Թբիլիսի

2-րդ տեղ           ՊԱՊՈՅԱՆ ԵՎԱ                                   Ծաղկաձոր

3-րդ տեղ           ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ՏԱԹԵՎԻԿ                  Երևան


ԼԵՌՆԱԴԱՀՈՒԿԱՅԻՆ ՍՊՈՐՏ

ՈԼՈՐԱՎԱՅՐԷՋՔ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1-ին տեղ           ԿՈԶԱՆԱՇՎԻԼԻ ՆԻԿՈԼՈԶ            Վրաստան

2-րդ տեղ           ՍԵՐԵԲՐԱԿՅԱՆ ԱՐՄԱՆ                    ԱՄՆ

3-րդ տեղ           ԿՈՒՅՈՒՄՋՅԱՆ ՅԻԱՆՈՍ                 Կիպրոս

 

ԼԵՌՆԱԴԱՀՈՒԿԱՅԻՆ ՍՊՈՐՏ

ՀՍԿԱ ՈԼՈՐԱՎԱՅՐԷՋՔ

ԿԱՆԱՅՔ

 

1-ին տեղ           ԲԱՐԲԱՐՅԱՆ  ԹԱՄԱՐԻ          Թբիլիսի

2-րդ տեղ           ՊԱՊՈՅԱՆ ԵՎԱ                         Ծաղկաձոր

3-րդ տեղ           ՄԱՂԱՔՅԱՆ ՍԻՐԱՆՈՒՇ        Վանաձոր

 

ԴԱՀՈՒԿԱՎԱԶՔ

3,75կմ ԴԱՍԱԿԱՆ  ՈՃ

ԿԱՆԱՅՔ

 

1-ին տեղ            ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ԱՆՆԱ                  Գյումրի

2-րդ տեղ           ՎԱՐՈՍՅԱՆ ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ     Հրազդան

3-րդ տեղ           ԳԱԼՍՏՅԱՆ ԿԱՏՅԱ                     Գյումրի

 

ԴԱՀՈՒԿԱՎԱԶՔ

5կմ ԴԱՍԱԿԱՆ ՈՃ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

1-ին տեղ           ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ ՍԵՐԳԵՅ Երևան

2-րդ տեղ           ԵՂՈՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ           Երևան

3-րդ տեղ           ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ԳՈՐԻԿ              Գյումրի

 

ԴԱՀՈՒԿԱՎԱԶՔ

3,75կմ ԱԶԱՏ ՈՃ

ԿԱՆԱՅՔ

 

1-ին տեղ           ԳԱԼՍՏՅԱՆ ԿԱՏՅԱ                   Գյումրի

2-րդ տեղ           ՎԱՐՈՍՅԱՆ ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ     Հրազդան

3-րդ տեղ           ՏՈՆՈՅԱՆ ԼԻԼԻԹ                        Գյումրի

 

ԴԱՀՈՒԿԱՎԱԶՔ

5կմ ԱԶԱՏ ՈՃ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

 

3-րդ տեղ           ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ԳՈՐԻԿ              Գյումրի

2-րդ տեղ           ԵՂՈՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ           Երևան

1-ին տեղ           ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ ՍԵՐԳԵՅ Երևան

 

FIRST PAN-ARMENIAN WINTER GAMES

MEDALS

 

No

City

 

Gold

Silver

Bronze

1.

Yerevan

4

5

3

2.

Tbilisi

4

3.

Gyumri

2

4

4.

Tsaghkadzor

1

4

1

5.

Hrazdan

1

2

2

6

Moscow

1

7.

Novato

2

8.

Nikosia

1

9.

Vanadzor

1

10.

Montreal

1

 

 

 

Category: Դահուկ, Լեռնադահուկ, ԽԱՂԵՐ, Հոկեյ, ՁՄԵՌԱՅԻՆ ԽԱՂԵՐ, ՆՈՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ, Սնոուբորդ

About the Author ()