ՄՐՑԱՆԱԿԱՅԻՆ ՏԵՂԵՐ ԳՐԱՎԱԾՄԱՐԶԻԿ – ՄԱՐԶՈՒՀԻՆԵՐԸ ԵՎ ԹԻՄԵՐԸ

ՀԱՄԱՀԱՅԿԱԿԱՆ ԱՄԱՌԱՅԻՆ ԵՐՐՈՐԴ ԽԱՂԵՐՈՒՄ

ՄՐՑԱՆԱԿԱՅԻՆ ՏԵՂԵՐ ԳՐԱՎԱԾ

ՄԱՐԶԻԿ – ՄԱՐԶՈՒՀԻՆԵՐԸ ԵՎ ԹԻՄԵՐԸ

ԱԹԼԵՏԻԿԱ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

Վազք 100մ

1ՋԱՎԱԽՅԱՆ ՎԱՀԱԳՆԵրևան
2ՍԻՄՈՆՅԱՆ ԱՆՈՒՇԳյումրի
3ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՄԵՐՈՒԺԱՆԿապան

Վազք 200մ

1ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ ԷԴՎԻՆԹեհրան
2ՆԱԶԱՐՅԱՆ ԶԱՔԱՐՎանաձոր
3ՍԻՄՈՆՅԱՆ ԱՐՏՈՒՇԳյումրի

Վազք 400մ

1ՄԱՆԳԱՍԱՐՅԱՆ ԷԴՎԱՐԴԹեհրան
2ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ԱԶԱՏԳյումրի
3ՆԱԶԱՐՅԱՆ ԶԱՔԱՐՎանաձոր

Վազք 800մ

1ՄԱՆԳԱՍԱՐՅԱՆ ԷԴՎԱՐԴԹեհրան
2ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ԱՎԵՏԻՔԵրևան
3ԱՍՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆՄասիս

Վազք 1500մ

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏԵրևան
2ԱՍՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆՄասիս
3ՄԱԹևՈՍՅԱՆ ԼԵՎԻԿԹեհրան

Վազք 5000մ

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏԵրևան
2ՄԱՄԻԿՈՆՅԱՆ ՀԱՄԼԵՏԹբիլիսի
3ԱՎԵՏՅԱՆ ՄՈՎՍԵՍԹբիլիսի

 

Փոխանցումավազք 4 X 100մ

1ՍԻՄՈՆՅԱՆ, ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ,ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ, ԲԱՐՍԵՂՅԱՆԳյումրի
2ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ, ՆԱԶԱՐՅԱՆ, ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ, ՍԱՐԳՍՅԱՆՎանաձոր
3ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ, ՉԱԼԻԿՅԱՆ, ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ, ՋԱՎԱԽՅԱՆԵրևան

Հեռացատկ

1ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԱՐՄԵՆԳյումրի
2ՆԱՐԻՋԱՆՅԱՆ ԷՐԻԿԿապան
3ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՐՍԵՆՎանաձոր

Գնդի հրում

1ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԱՐԱՄԵրևան
2ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ԲԵՆԻԿԹբիլիսի
3ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐՍտեփանակերտ

ԿԱՆԱՅՔ

Վազք 100մ

1ՂԱԶԱՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵՎանաձոր
2ԱՐԹՈՒՆ ՄԵԼԱՆԻԹեհրան
3ՀԱԽՈՅԱՆ ԷՄՄԱՎանաձոր

Վազք  200մ

1ԹՈՐՈՍՅԱՆ ԱԻԴԱԹբիլիսի
2ՂԱԶԱՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵՎանաձոր
3ՔՈՉԻՆՅԱՆ ԱՆՆԱՎանաձոր

Վազք 400

1ԳՅՈՒԼՈՒՄՅԱՆ ՕԳՍԱՆՆԱՄոսկվա
2ԵԳՈՐՅԱՆ ԶԱՐՈՒՀԻԵրևան
3ԲՈՒԼՂԱԴԱՐՅԱՆ ԳԱՅԱՆԵԵրևան

Վազք 800

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵԵրևան
2ՁԱՎԱՐՅԱՆ ՄԵՐԻՎանաձոր
3ԵԳՈՅԱՆ ԱՆՆԱԵրևան

Վազք 1500մ

1ՄԻԿՈՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵԵրևան
2ՁԱՎԱՐՅԱՆ ՄԵՐԻՎանաձոր
3ԱՍԱՏՐՅԱՆ ԳՈՀԱՐՎանաձոր

Փոխանցումավազք 4 X 100մ

1ՔՈՉԻՆՅԱՆ, ՂԱԶԱՐՅԱՆ, ԴԱԼԼԱՔՅԱՆ, ԱԽՈՅԱՆՎանաձոր
2ՇԱՐՈՅԱՆ, ՄԻԿՈՅԱՆ, ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ, ԲԱԲԱՅԱՆԵրևան
3ԱՅՎԱԶՅԱՆ, ԹՈՐՈՅԱՆ, ՊՈՂՈՍՅԱՆ, ԴՈՒԲԻՆԱԹբիլիսի

Գնդի հրում

1ՊՈՂՈՍՅԱՆ ՏԱՏՅԱՆԱԵրևան
2ԻՍՈՅԱՆ ԹԻՆԱԹեհրան

 

3ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵԳյումրի

Հեռացատկ

1ԴՈՒԲԻՆԱ ՅՈՒԼԻԱԹբիլիսի
2ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԼԻԱՆԱԵրևան
3ՀԱԽՈՅԱՆ ԷՄՄԱՎանաձոր

ԲԱԴՄԻՆԹՈՆ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

Մենախաղեր

1ՄԻՆԱՍՅԱՆ Հ.Երևան
2ՊՈՂՈՍՅԱՆ Հ.Երևան
3ԶԱՔԱՐՅԱՆ Վ.Երևան

Զուգախաղեր

1ՄԻՍԱԿՅԱՆ Հ.- ՂԱՍԱԲՅԱՆ Վ.Երևան – Բուրգաս
2ՊՈՂՈՍՅԱՆ Ռ.- ԹՈՐՈՍՅԱՆ Լ.Երևան – Ստեփանակերտ
3ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ Ա.-ՕՀԱՆՅԱՆ Ա.Երևան- Երևան

ԿԱՆԱՅՔ

Մենախաղեր

1ՆԱԶԱՐՅԱՆ Ա.Երևան
2ՀԱԿՈԲՅԱՆ Ռ.Երևան
3ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ Մ.Երևան

Զուգաղաղեր

1ՆԱԶԱՐՅԱՆ Ա.- ՀԱԿՈԲՅԱՆ Ռ.Երևան
2ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ Մ.- ԴՈՆԻԿՅԱՆ Ա.Բուրգաս
3ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ Մ.- ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ Ի.Երևան

ԲԱՍԿԵՏԲՈԼ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ                                                                           ԿԱՆԱՅՔ

1ԳլենդելԵրևան
2ԵրևանԳլենդել
3ԹեհրանՄոսկվա

ԹԵՆԻՍ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

Անհատական                  

1ՍՈՖՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԵրևան
2ԶՈՀՐԱԲՅԱՆ ՀԱՅԿԵրևան
3ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱԼԵՔՍԱՆԴՐՄոսկվա

Զուգախաղեր

1ՍՈՖՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ, ԶՈՀՐԱԲՅԱՆ ՀԱՅԿԵրևան
2ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱԼԵՔՍԱԴՐ, ԲԱԲԱՅԱՆ ԴԱՎԻԹՄոսկվա
3ՀԱԿՈԲՅԱՆ ՀԱՅԿ, ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐՄոսկվա

ԿԱՆԱՅՔ

Անհատական

1ՄԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄԵրևան
2ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵՄոսկվա
3ՆԻԿՈՅԱՆ ԼՅՈՒԴՄԻԼԱՄոսկվա

Զուգախաղեր

1ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵ, ՆԻԿՈՅԱՆ ԼՅՈՒԴՄԻԼԱՄոսկվա
2ԱՌԱՔԵԼՈՎԱ ՄԱՐԻԱՄ, ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ԱՆՆԱԵրևան
3ԱԴԱՄՅԱՆ ԻՈԼԱ, ՋԱԽԻԵՎԱ ԵԼԵՆԱՄոսկվա

ԼՈՂ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

50մ ազատ ոճ

1ՔՈԼՈՅԱՆ ՄԻՔԱԵԼԵրևան
2ԲՈՒՌՆԱԶՅԱՆ ՄԻՔԱԵԼԵրևան
3ՆՕՇԱՂԻ ՎԱՐԱԶԹեհրան

50մ բրասս

1ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՅԿԵրևան
2ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ ՎԱՀԵԵրևան
3ԴԻԼԱՆՅԱՆ ԳԱՄԵՐՍպահան

100մ ազատ ոճ

1ՔՈԼՈՅԱՆ ՄԻՔԱԵԼԵրևան
2ՆՕՇԱՂԻ ՎԱՐԱԶԹեհրան
3ՉԱՈՒՇՅԱՆ ԳՈՒՐԳԵՆԵրևան

100մ բրասս

1ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՅԿԵրևան
2ՍԻՐԵՅԱՆ ՎԱՐԴԱՆԵրևան
3ԴԻԼԱՆՉՅԱՆ ԳԱՄԵՐՍպահան

200մ ազատ ոճ

1ՔՈԼՈՅԱՆ ՄԻՔԱԵԼԵրևան
2ՍԻՐԵՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳԵրևան
3ՆՕՇԱՂԻ ՎԱՐԱԶԹեհրան

Փոխանցումավազք 4 x 50մ

1ՔՈԼՈՅԱՆ, ԲՈՒՌՆԱԶՅԱՆ, ՉԱՈՒՇՅԱՆ, ՆԱԶԱՐՅԱՆԵրևան
2ՆՕՇԱՂԻ Վ., ԻՍԱՅԻ, ՆՕՇԱՂԻ Է., ԱՂԱԶԱՐՅԱՆԹեհրան
3ԱԼԵՔՍԱՆԴՐՅԱՆ, ԿԱՐԱԽԱՆՅԱՆ, ՏԵՐ-ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ, ԴԻԼԱՆՅԱՆՍպահան

ԿԱՆԱՅՔ

50մ ազատ ոճ

1ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՍՈՆԱԵրևան
2ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ ՄԵՂԵԴԻՓասադենա
3ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԳՈՀԱՐԵրևան

50մ բրասս

1ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻԵրևան
2ԱՍԼԱՆՅԱՆ ԷՄՄԱԵրևան
3ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ ՄԵՂԵԴԻՓասադենա

100մ ազատ ոճ

1ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ ՄԵՂԵԴԻԵրևան
2ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՍՈՆԱՓասադենա
3ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԳՈՀԱՐԵրևան

100մ բրասս

1ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻԵրևան
2ԱՍԼԱՆՅԱՆ ԷՄՄԱԵրևան
3ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ ՄԵՂԵԴԻՓասադենա

Փոխանցումավազք 4 x 50մ

Ազատ ոճ

1ՍԱՀԱԿՅԱՆ, ՍԱՐԳՍՅԱՆ, ԱՍԼԱՆՅԱՆ, ՄՈՒՂՆԵՑՅԱՆԵրևան
2ԳԱԼՍՏԵԱՆ, ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԵԱՆ, ՀԱՂՆԱԶԱՐԵԱՆ, ՀԱԽՎԵՐԴԵԱՆԹեհրան
3ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ, ԱՍԱՏՐՅԱՆ, ՍԻՄՈՆՅԱՆ, ԲԱՂՈՒՄՅԱՆՍպահան

ՄԻՆԻ ՖՈՒՏԲՈԼ

 

1Երևան
2Վանաձոր
3Սան Պաոլո

ՇԱԽՄԱՏ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ 

1ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ԴԱՎԻԹՎանաձոր
2ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴԱՆՍիսիան
3ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ՏԻԳՐԱՆԵրևան

ԿԱՆԱՅՔ

1ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ ԱՆԻԵրևան
2ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ ՆՈՒՆԵԵրևան
3ԱԼԹՈՒՆՅԱՆ ՍԱԹԵՆԻԿԵրևան

 

ՍԵՂԱՆԻ ԹԵՆԻՍ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ

Անհատական

1ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԴԱՎԻԹՄոսկվա
2ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՎԻՏԱԼԻՄոսկվա
3ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՄՈՒՐԱԴՍտեփանակերտ

Զուգախաղեր

1ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՎԻՏԱԼԻ, ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԷԴԻԿՄոսկվա – Սոչի
2ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԴԱՎԻԹ, ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐՄոսկվա
3ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՄՈՒՐԱԴ, ԳԱՅԲԱԿՅԱՆ ՌՈՒԲԵՆՍտեփանակերտ – Երևան

 

Թիմային առաջնություն

1Մոսկվա
2Երևան
3Ստեփանակերտ

ԿԱՆԱՅՔ

Անհատական

1ՄԿՐՏՈՒՄՅԱՆ ԳԱԼԻՆԱՄոսկվա
2ՆԱԶԱՐՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵՄոսկվա
3ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱՆՆԱԵրևան

Զուգախաղեր

1ՄԿՐՏՈՒԿՅԱՆ ԳԱԼԻՆԱ, ՆԱԶԱՐՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵՄոսկվա
2ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱՆՆԱ, ՆԱԶԱՐՅԱՆ ԼՈՒՐԶԱԵրևան
3ԷԹԱՐՅԱՆ ՆԱՐԻՆԵ, ՂԱԶԱՐՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏԹբիլիսի – Կեմերովա

Թիմային առաջնություն

1Մոսկվա
2Երևան
3Ստեփանակերտ

ՎՈԼԵՅԲՈԼ

ՏՂԱՄԱՐԴԻԿ                                                 ԿԱՆԱՅՔ

1ԵրևանՍտամբուլ
2ՍտամբուլՍիսիան
3ՎանաձորԹեհրան

ՖՈՒՏԲՈԼ

 

1Վալլեյ
2Մոսկվա
3Թեհրան